PROMOCJE

Radia CB:

CB Radio TTI - TCB-550 - to najtańszy radioodbiornik wyposażony w automatyczną korekcję szumów. Panel czołowy zawiera duży przejrzysty wyświetlacz (niebieskie podświetlenie), przyciski zmiany kanałów, przełącznik CH 9/19 i AM/FM. Dwa pokrętła służą do regulacji SQUELCH-a i głośności, co czyni to radio wyjątkowo prostym w obsłudze.
 
 Cena: 185,00 zł 
CB Radio YOSAN CB-100 - to radioodbiornik z odpinanym panelem przednim i sterowaniem z mikrofonu. Małe gabaryty, trzy kolory podświetlenia (seledynowy, bursztynowy, czerwony) to cechy które charakteryzują to radio. Wystarczy zamontować panel przedni, a całą resztę możemy schować w miejscu niedostępnym dla użytkownika.
            
                                          Cena: 450,00 zł 

Zestawy głośnomówiące:

Zestaw głośnomówiący BT Drive Free 112 - Bluetooth v2.1 z obsługą EDR, posiada zintegrowany głośnik i mikrofon. Dzięki zastosowanej technologii DSP zestaw w znaczny sposób redukuje szumy i echo. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 650 mAh pozwala na prowadzenie rozmów przez 15 godzin. Można sparować go z dwoma telefonami.
                                         Cena: 149,00 zł 
 
Zestaw głośnomówiący BT Drive Free 311 - Bluetooth v2.1 z obsługą EDR, posiada zintegrowany głośnik i mikrofon oraz wbudowany wyświetlacz. Posiada funkcję synchronizacji książki telefonicznej z telefonem użytkownika.  Dzięki zastosowanej technologii DSP zestaw w znaczny sposób redukuje szumy i echo. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 650 mAh pozwala na prowadzenie rozmów przez 10 godzin. Można sparować go z dwoma                                                          telefonami.
                                          Cena: 249,00 zł