Witamy na stronie firmy LASERLINE Systemy Alarmowe, która od 2000 r specjalizuje się w projektowaniu i instalacjach systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji dozorowej i systemów p.pożarowych w obiektach. Po kilku latach rozszerzyliśmy naszą działalność o instalacje automatyki bramowej.  Wraz z wejściem na rynek inteligentnych domów, nasza firma bez przerwy podnosi swoją wiedzę na ten temat aby sprostać najnowszym trendom w tej dziedzinie. Musimy się również pochwalić, że posiadamy kilka tysięcy zadowolonych klientów, którzy zabezpieczyli u nas samochów lub inny środek transportu. Przez cały czas działalności zajmujemy się również instalacją systemów GPS w samochodach i maszynach, współpracujemy w tym zakresie z wiodącą na rynku polskim firmą FINDER. Instalujemy i sprzedajemy radia CB oraz akcesoria. Jeżeli chcesz się czuć bezpiecznie zadzwoń do nas, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

 


SYSTEMY ALARMOWE - Instalujemy systemy alarmowe przewodowe i bezprzewodowe. Wykonujemy je w oparciu o podzespoły takich firm jak: SATEL, BOSCH, JABLOTRON, SIEMENS.

TELEWIZJA DOZOROWA - Instalujemy zarówno systemy analogowe, jak i systemy telewizji IP. Korzystamy z takich producentów jak: SAMSUNG, BOSCH, VTV, BCS.

SYSTEMY P.POŻAROWE - Instalujemy systemy p.pożarowe konwencjonalne i adresowalne. Wykorzystujemy w nich elementy firm POLON-ALFA, INIM, SIEMENS, BOSCH.

KONTROLA DOSTĘPU - Instalujemy systemy kontroli dostępu i RCP (Rejestracji Czasu Pracy). Wykonujemy je w oparciu o takich producentów jak: ROGER, ZETO.

AUTOMATYKA BRAMOWA - Instalujemy automaty do bram wjazdowych (przesuwnych, skrzydłowych) i garażowych wiodących producentów na świecie: NICE, FAAC, DTM, KEY.

SYSTEMY PARKINGOWE - Wykonujemy instalacje szlabanów sterowanych pilotami, kartami dostępu (zbliżeniowe) lub ze zdalnego przycisku (stróż, obsługa parkingu). Bazujemy na takich producentach jak: NICE, FAAC, KEY.

DOMOFONY I WIDEODOMOFONYInstalujemy systemy jednoabonamentowe jak również wieloabonamentowe, takich producentów jak: COMMAX, ABAXO.

TV NAZIEMNA I SATELITARNA - Wykonujemy instalacje sytemów telewizji naziemnej i satelitarnej w domach jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Nasze instalacje przystosowane są do obsługi takich platform jak: NC+, POLSAT CYFROWY.  

AUTOALARMY - Wykonujemy instalacje w motocyklach, samochodach osobowych, samochodach ciężarowych jak również w maszynach budowlanych i rolniczych w oparciu o urządzenia firmy SEO ELECTRONICS.

MONITOROWANIE POJAZDÓW GPS - Instalujemy urządzenia GPS w pojazdach jak i maszynach budowlanych oraz rolniczych. Wykorzystujemy do tego urządzenia i platformę firmy FINDER.

RADIA CB - Prowadzimy sprzedaż i montaż radii CB jak i akcesorii. Proponujemy sprzęt takich producentów jak: PRESIDENT, MIDLAND, LEMM.

KAMERY COFANIA - Wykonujemy instalacje kamer cofania zarówno do samochodów osobowych wyposażonych w odbiorniki multimedialne, jak również bez nich (dołożony zostaje monitor do podglądu obrazu z kamery). Instalujemy również powyższe zestawy w maszynach budowlanych. Obsługujemy w tym zakresie m.in. firmę LAFARGE, w której wykonujemy instalacje w ładowarkach oraz wozidłach.

 BLOKADY SKRZYNI BIEGÓW - Instalujemy blokady zarówno bolcowe, jak i bezbolcowe (element blokujący pracuje wewnątrz blokady). Wykonujemy instalacje blokad firmy BEAR-LOCK.

TERMOGRAFY - Urządzenia do pomiaru temperatury. Wykonujemy instalacje na naczepach wożących żywe zwierzęta, jak i w chłodniach. Jednostki centralne z wbudowaną drukarką mogą być zamontowane na naczepach lub w kabinie kierowcy.


Podziel się na mediach społecznościowych